avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1513 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua, am o poprire prin executor judeatoresc din ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua, am o poprire prin executor judeatoresc din 2014 si ...

Buna ziua,
am o poprire prin executor judeatoresc din 2014 si in anul 2016 luna a noua creditul meu de la CEC a fost vandut catre Kredyt Inkaso. As dori sa stiu cand incepe viramentul catre Kredyt Inkaso(respectiv daca incepe din momentul prelorii de catre Kredyt Inkaso)Mentionez ca platile au fost facute catre Kredyt Inkaso incepand cu ianoarie 2017.Nu stiu daca este corect sa se vireze banii catre cec in perioada 30.09.2016-31.12.2016 daca creditul a fost preluat de catre Kredyt Inkaso pe 30.09.2016.

Multumesc!
Mitrus Cristian

Alte discuții în legătură

Credit. Mirelaqqq Mirelaqqq Salut. Sper ca nu deranjez, am si eu o intrebare. In august 2014 nu am mai platit un credit la BRD dupa ce achitasem jumatate din el, a fost ''vandut'' la o ... (vezi toată discuția)
Datorie banca chivudana chivudana Buna ziua., La inceputul anului 2012 am facut o refinantare cu o banca de un credit de nevoi personale de 25000lei. Pana in august 2013 am platit cand rata la ... (vezi toată discuția)
Credit Mirelaqqq Mirelaqqq Salut. Sper ca nu deranjez, am si eu o intrebare. In august 2014 nu am mai platit un credit la BRD dupa ce achitasem jumatate din el, a fost ''vandut'' la o ... (vezi toată discuția)