avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 508 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara. Dacă îmi poate spune cineva informat, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara. Dacă îmi poate spune cineva informat, ce documente ...

Bună seara.
Dacă îmi poate spune cineva informat, ce documente se depun la cererea de atribuire a terenului aferent casei de locuit în baza Legii 87/2020(care modifică Legea 18/91) ?

Alte discuții în legătură

Legea 87/2020 de modificare a legii 18/91 intrebare:- ce documente ... omatcons omatcons Legea 87/2020 de modificare a Legii 18/91 Intrebare:- Ce documente se anexează la cererea de atribuire a terenului aferent casei de locuit ? ... (vezi toată discuția)
Casa proprietate aflata pe terenul statului valentin-dumitru valentin-dumitru Impreuna cu sora mea, am primit o casa mostenire de la mama noastra. Am incercat sa gasim un cumparator urmand sa ne ocupam de succesiune si inscriere in CF ... (vezi toată discuția)
Statul romÂn versus primĂrie omatcons omatcons Sunt proprieter tabular al casei de locuit iar pe terenul aferent casei de locuit, tabular este Comunitatea Oraşului Liber Regal Arad al cărui succesor este ... (vezi toată discuția)