Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Dețin bilete achiziționate de la agenția Vola.ro ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Dețin bilete achiziționate de la agenția Vola.ro în data ...

Dețin bilete achiziționate de la agenția Vola.ro în data de 16.01.2020 pentru Barcelona cu plecare în data de 21.09.2020 și întoarcere pe data de 02.10.2020 cu firma Blue Air și doresc să știu modul de recuperare a banilor deoarece zborul a fost anulat de compania Dețin bilete achiziționate de la agenția dvs. în data de 16.01.2020 pentru Barcelona cu plecare în data de 21.09.2020 și întoarcere pe data de 02.10.2020 cu firma Blue Air și doresc să știu modul de recuperare a banilor deoarece de aproximativ 21 de zile zborurile sunt anulate. Am încercat să iau legătura și cu cei de la Blue Air dar nu funcționează nimic la ei este vorba de e-mail sau telefon. Aș fi foarte încântat dacă dvs. mi-ați răspunde deoarece am văzut că sunteți foarte aglomerați.. Am încercat să iau legătura și cu cei de la Blue Air dar nu funcționează nimic la ei este vorba de e-mail sau telefon. Aș fi foarte încântat dacă dvs. mi-ați răspunde dorind să aflu modalitatea de a recupera bani, deoarece nu îmi pot planifica un nou sejur cu pandemia aceasta. Cu stimă,
Blue Air este in procedura de concordat preventiv. Veti mai avea de asteptat. Din ce am citit, minimum 6 luni. Poate ar fi nimerit sa va folositi wallet-ul
Vă rog să fi-ți mai explicit pentru cuvântul wallet-ul. Vă mulțumesc, o seară bună,
portofelul electronic blue air