Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, Am rugamintea sa-mi spuneti ce se intampla ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, Am rugamintea sa-mi spuneti ce se intampla in cadrul ...

Buna ziua,
Am rugamintea sa-mi spuneti ce se intampla in cadrul unei asociatii de propietari, in care presedintele ,comitetul, administratorul si cenzorul si-au dat demisia.
Actual nici un propietar nu doreste sa preia functia de presedinte sau sa faca parte din comitet.
In acest sens nu se pot plati serviciile catre furnizori si nu se poate calcula intretinerea.
Multumesc de ajutor
Nu se intimpla nimic spectaculos, prima data vi se opresc utilitatile.
Cautati un alt administrator. Se gasesc...
Este vorba despre comitet si presedinte si nu despre administrator.
'' In acest sens nu se pot plati serviciile catre furnizori si nu se poate calcula intretinerea.''...administratorul le calculeaza si le plateste.