Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cu cale de atac odată cu fondul..
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cu cale de atac odată cu fondul..

buna seara
am primit urmatoarea solutie:
Tip solutie: Amână pronunţarea
Solutia pe scurt: În temeiul art.396 alin.1 C.proc.civ. amână pronunţarea la data de 09.12.2020. Pronutarea se va face prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin mijlocirea grefei instantei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 24.11.2020.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 24.11.2020
sintagma "Cu cale de atac odată cu fondul.", ce presupune?
astept comunicarea acasa sau trebuie sa merg la dosar la arhiva la judecatorie?
multumesc
Se refera la incheierea de amânarea pronunțării.
mulțumesc
deci voi primi acasă
pronunțarea?
ravas, utilizator
Puteți ataca încheierea odată cu hotărârea ce se va pronunța!
Soluția pe scurt va fi postată pe portal iar apoi veți primi și hotărârea acasa, momentan mai urmăriți portalul după data de 09.12.2020.
Avocat Tabrea Alexandru, Avocat