avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 799 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna! Ce inseamna instante la care activitatea se ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna! Ce inseamna instante la care activitatea se desfasoara ...

Buna! Ce inseamna instante la care activitatea se desfasoara in 2-3 timpi? Multumesc!
Cel mai recent răspuns: MARTA SIMONA PETRE , Avocat 12:01, 30 Noiembrie 2020
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Acela care a grăit astfel a dorit probabil să se refere la desfășurarea activității în intervale orare diferite.
(cauzele de la nr. ... la nr... programate în intervalul orar x -y; cauzele de la nr... la nr... în intervalul orar y-z)
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
De exemnplu timpul 1- un complet intra de la ora.8.30- 9.00 pana la la.ora 13.30. iar timpul 2 - un alt complet intra de la ora 14.00 , ambele in aceeasi sala de judecata.
In general situatia asta apare cand sunt putine sali de judecata si multe cauze.
In 2 timpi am vazut , dar in 3 sincer nu, cel putin la Ploiesti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cim timp partial / vechime pentru pensie Radu Aura Radu Aura Am urmatoarele nelamuriri: 1. CIM timp partial, 5 ore/zi, efectuate intr-o singura zi pe saptamana. Care este vechimea in munca pentru pensie in aceasta ... (vezi toată discuția)
Pot amana judecata la sfarsitul listei de judecata ? paraschiv.ionel paraschiv.ionel Buna seara . Va rog sa ma ajutati cu un sfat . Pe 22.06.2011 am termen de judecata la ora 8.30 , eu nu pot ajunge la ora aceea , nu am aparator in acest ... (vezi toată discuția)
Turbez din cauza vecinului de deasupra ContSters170996 ContSters170996 stau la et 2 si vecinul de la 3 imi face viata amara, nu am fost pana acum la politie dar nu cred ca mai am mult. i-am lasat o scrisoare in posta in care il ... (vezi toată discuția)