Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... cand se introduce situl pentru inscriere daca incepend ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

cand se introduce situl pentru inscriere daca incepend cu 15 ...

cand se introduce situl pentru inscriere daca incepend cu 15 decembrie ai la dispozitie 15 zile sa achizitionezi ce ti-ai propus prin program? Daca nu esti inscris cum poti participa la program ? sau inscrierile sunt ca la alegeri, in program se inscriu prostii, dar desteptii deja au intrat in posesia vaucherelor!
Detaliati problema dvs ... nu se prea intelege ce doriti sa aflati.