avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 636 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Unde as putea sa vad continutul online unei amenzi, ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Unde as putea sa vad continutul online unei amenzi, intitulate ...

Unde ai putea sa vad continutul online unei amenzi, intitulate 'proces verbal' daca am nr acesteia?

Multumesc.
Cel mai recent răspuns: silviu39 , utilizator 20:14, 2 Decembrie 2020
Nu se poate asa ceva on-line.
Am inteles, se poate face o cerere pe mail pt a primi o copie al acestei amenzi? Si daca nu se plateste in maxim 15 zile ce se intampla?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere declaratii on line pentru firme mici elena claudia ianasi elena claudia ianasi Bună ziua, As avea nevoie de câteva lămuriri suplimentare privind depunerea declaraţiilor on line. Din câte am înţeles din Ordinul ANAF firmele mici ... (vezi toată discuția)
Amenda formular plf Ovidutus Ovidutus Buna ziua. In data de 28 decembrie am intrat pe teritoriul Romaniei. Nestiind ca e necesar completarea unui formulat PLF la intrarea in tara, am procedat la ... (vezi toată discuția)
Buna ziua , ce ar trebui sa fac daca am primit amenda de la dsp ... ramona7513 ramona7513 Buna ziua , ce ar trebui sa fac daca am primit amenda de la DSP si eu si fiul meu pentru intrarea in Roamnia si zic ei necompletarea formularului PLF desi noi ... (vezi toată discuția)