Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Unde as putea sa vad continutul online unei amenzi, ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Unde as putea sa vad continutul online unei amenzi, intitulate ...

Unde ai putea sa vad continutul online unei amenzi, intitulate 'proces verbal' daca am nr acesteia?

Multumesc.
Nu se poate asa ceva on-line.
Am inteles, se poate face o cerere pe mail pt a primi o copie al acestei amenzi? Si daca nu se plateste in maxim 15 zile ce se intampla?