Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Contractul de furnizare ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Contractul de furnizare ...

Exista racordare la reteua electrică dar contractul de furnizare e inchis. Daca vreau sa devin noul titular de contract, trebuie sa obtin din nou aviz tehnic de racordare?
Domnule, dumneata intrebi in forum - adica cum? Stim noi mai bine, mai ales acum cand sunt 'nshpe firme de furnizare, fiecare cu obiceiurile lor, cu toate ca ar trebui sa existe un contract cadru, adica niste reglementari unitare?
Mergi dumneata la furnizor, poarta o discutie serioasa cu dansii si vedeti care este solutia...