avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 525 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, am o întrebare ce la prima vedere poate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, am o întrebare ce la prima vedere poate părea prosteasca, ...

Buna ziua, am o întrebare ce la prima vedere poate părea prosteasca, dar cu siguranță ideea din spatele acesteia este sclipitoare.
"Pot cumpăra/vinde 10cm2 de teren?"
Dacă răspunsul este unul favorabil pe aceasta cale vreau să găsesc și un avocat cu care să colaborez in viitor.
Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Preemptorul accepta oferta de vanzare dar nu cumpara florinuzy florinuzy In cazul unei tranzactii cu un teren agricol extravilan, preemptorul (arendasul) accepta oferta de vanzare afisata pe site-ul primariei dar nu cumpara ce se ... (vezi toată discuția)
Un locatar nu vrea să mă lase să parchez în spatele blocului FabianStelian FabianStelian Buna ziua , un locatar ce are apartamentul la parter , detine un teren in spatele blocului . ingradit (Nu ma intereseaza acest lucru , deoarece momentan nu ... (vezi toată discuția)
Proces greu sau nu am stiut cum sa prezentam cauza Klara77 Klara77 Buna ziua ! Vreau sa va cer o parere asupra unui proces care dureaza de mai bine de 8 ani . Incerc sa fiu cat mai clara in prezentare si sper sa aveti ... (vezi toată discuția)