avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 901 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Sunt Profesor suplinitor necalificat. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Sunt Profesor suplinitor necalificat. Catedra mea ...

Buna seara.
Sunt Profesor suplinitor necalificat. Catedra mea este formata din 0,68 norma de maistru instructor si 0,35 de profesor inginer.
Mentionez ca am studii superioare, dar nu in domeniul postului.
Cum voi fi incadrata? Cu norma intreaga (1,03) sau cu 0,68 norma + restul la plata cu ora?
Va multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Drepturi profesor titular cu definitivat mmmamd mmmamd Buna seara! As dori sa ma ajutati cu cateva raspunsuri, la urmatoarele intrebari: - daca sunt incadrata ca asistent medical cu norma intreaga intr-un spital ... (vezi toată discuția)
Plata cu ora in cadrul invatamantului Adriana_Stoica Adriana_Stoica Sunt pensionara, am studii universitare si in acest an scolar am catedra intreaga ca si profesoara , decizia imi este data pe perioada anului scolar de la 1 ... (vezi toată discuția)
Plata cu ora stefaste stefaste Buna ziua! Ma numesc Elena ,sunt pensionara ,am lucrat in invatamant ca profesor cu studii superioare,grad didactic I, 41 ani. In anul 2018 ,octombrie m am ... (vezi toată discuția)