Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... PFA suspendat - completare declaratia unica
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

PFA suspendat - completare declaratia unica

Bună ziua. Am și eu o intrebare: Am suspendat activitatea pfa în decembrie pt întrare în concediu maternitate. PANA SA NASC AM BENEFICIAT DE CONCEDIU MEDICAL DE LA CASA DE SĂNĂTATE TIMP DE 2 LUNI. UNDE TREC ÎN DECLARAȚIA UNICA ACEI BANI PRIMIȚI DE LA SĂNĂTATE? ȘI TOT ODATĂ CU ACEI BANI DEPAS4SC PLAFONUL DE 12 SALARI ATUNCI TREBUIE SA PLĂTESC PENSIILE? MULȚUMESC!
ana-cer, moderator