Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... In caz de deces din cauza virusului Covid -19, se ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

In caz de deces din cauza virusului Covid -19, se ofera si alt ...

In caz de deces din cauza virusului Covid -19, se ofera si alt ajutor in afara de cel de deces, suportat de Casa De Pensii ?
Nu se acordă nimic.