Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizare jocuri de noroc
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizare jocuri de noroc

cf.hg 251/1999 art.74 in vederea autorizarii de jocuri concurs organizate prin intermediul liniilor telefonice, agentul economic este obligat sa intocmeasca un studiu tehnico economic de eficienta.

solicit un model
Degeaba primiti un model, va trebui efectuat de o persoana de specialitate (care are si modelul).