Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inspectie fiscala-agentie de turism
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inspectie fiscala-agentie de turism

Buna ziua,
Am o inspectie fiscala deschisa la o societate de turism, mai exact tour-operator. Mi se solicita jurnale cu privire la regimul special al agentiilor de turism. Va rog, daca aveti posibilitatea sa ma sfatuiti cum pot fi intocmite si poate aveti si un model.
Multumesc mult!
Ecodata, utilizator