Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, tatal meu a fost nascut in cadrilater la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, tatal meu a fost nascut in cadrilater la varsta de ...

Buna ziua, tatal meu a fost nascut in cdrilater la varsta de 5 ani bunicii mei au fost stramutati evident si el. A benificiat de leg. 189/2000 eu ca si copil al tatalui meu pot beneficia de leg . 189/2000 ,130/2020 Multumesc anticipat
doru196, utilizator
Buna ziua,
Doar daca tatal dvs. nu beneficia de lege.