avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1492 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Bună ziua. Vreau sa știu dacă ma poate ajuta cineva ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Bună ziua. Vreau sa știu dacă ma poate ajuta cineva și care ...

Bună ziua. Vreau sa știu dacă ma poate ajuta cineva și care este procedura de obținere a unor fonduri pentru a înființa o afacere în agricultura din care rezulta locuri de munca prin infiintare solarii și magazine pentru vanzari
Ultima modificare: Marți, 5 Ianuarie 2021
Buzatu cosmin, utilizator

Alte discuții în legătură

Magazin alimentar-fonduri europene udangiu udangiu Am infiintat o societate (pe data de 19.11.2010) care are ca obiect de activitate, comertul cu amanuntul al produselor alimentare. Pot accesa fonduri ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile tiberiu bastic tiberiu bastic Care sunt demersurile care trebuie facute pentru ca un PFA sa obtina fonduri nerambursabile pentru dezvoltarea unui magazin de pompe funebre si a unei hale de ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene hack hack Buna seara. Am si eu nevoie de putin ajutor. Stiam de acest forum si nu am nicio baza de la care sa plec.. Cred ca aici pot gasi ce imi trebuie. Dispun de o ... (vezi toată discuția)