Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Bună ziua. Vreau sa știu dacă ma poate ajuta cineva ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Bună ziua. Vreau sa știu dacă ma poate ajuta cineva și care ...

Bună ziua. Vreau sa știu dacă ma poate ajuta cineva și care este procedura de obținere a unor fonduri pentru a înființa o afacere în agricultura din care rezulta locuri de munca prin infiintare solarii și magazine pentru vanzari
Buzatu cosmin, utilizator