avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 888 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... In data de 14 Mai 2020 m-am intors la munca,dupa ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

In data de 14 Mai 2020 m-am intors la munca,dupa concediu crestere ...

In data de 14 Mai 2020 m-am intors la munca,dupa concediu crestere copil.
Lucrez într-un spital suport covid.
Pot beneficia de cei 2500 lei daca nu am decat 2 zile lucrate pe starea de urgenta?
Ieri au dat restul de bani ,personalului care nu a primit in primavara.,dar eu nu am primit.
Multumesc pt eventualul raspuns.

Alte discuții în legătură

2500 lei ajutorul de telemunca in starea de alerta pentru alti angajati decat cei pentru care s-a obtinut pentru starea de urgenta apetra apetra Am beneficiat de ajutorul de telemunca pentru angajati in starea de urgenta. In starea de alerta am mai angajat oameni, au revenit angajati din concediu ... (vezi toată discuția)
Stimulent risc covid-spital suport Wanna2211 Wanna2211 Buna ziua. Sunt asistent medical și lucrez in spital suport Covid. Împreună cu colegii mei in luna martie am tratat un pacient depistat pozitiv,au luat ... (vezi toată discuția)
Stimulent covd personal din sănătate claudia.24 claudia.24 Buna ziua as vrea sa va rog daca se poate sa ma ajutati ,Lucrez in sanatate si as vrea sa va intreb Stimulentul de Covid de 2500lei se acorda in stare de ... (vezi toată discuția)