Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de urmas .. Mama mea primeste pensie de urmas ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de urmas .. Mama mea primeste pensie de urmas si a incasat ...

Pensie de urmas ..
Mama mea primeste pensie de urmas si a incasat ajutorul de inmormantare .
Ea Mai poate primi in caz de deces..
Ajutorul de inmormantare l-a primit de la angajator?

Cornel Vasile a scris:

Ajutorul de inmormantare l-a primit de la angajator?

nu la primit de la angajator tatăl meu având pensie.
Atunci de unde ?

Cornel Vasile a scris:

Atunci de unde ?

da la casa de pensi
In acest caz, nu mai aveti de unde sa primiti asa ceva.