avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 457 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Intermediere vânzare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Intermediere vânzare

Cumpărături online
Buna ziua .Vreau sa fac comenzi in SUA pentru cei care nu au timp sau acces la anumite site uri in SUA și as vrea sa știu care este forma legală de a face acest lucru trebuie sa ma înregistrez ca și ora sau stl ?ce trebuie sa fac .Multumesc .
Ultima modificare: Luni, 11 Ianuarie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Intermediar intre un site (comenzi) din strainatate si clienti din romania lori_ultras lori_ultras Buna seara , sper sa pot fi cat mai explicit ... multe persoane intermediaza comenzi intre persoane din romania si anumite site-uri din afara gen ebay , ... (vezi toată discuția)
Afiliere ca webmaster pe site-uri de videochat ! modulles modulles Buna ziua, Cu tot respectul va intreb un lucru pe care nu il stiu si la care nu am gasit un raspuns clar pe net. Eu colaborez cu cateva site-uri adult ( mai ... (vezi toată discuția)
Frauda cumparaturi online Daniel79z Daniel79z Buna ziua , am si eu o nelămurire referitoare la cumpărăturile online de pe site-uri din afara tari, problema sta in felul următor .. Eu am făcut ... (vezi toată discuția)