Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Intermediere vânzare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Intermediere vânzare

Cumpărături online
Buna ziua .Vreau sa fac comenzi in SUA pentru cei care nu au timp sau acces la anumite site uri in SUA și as vrea sa știu care este forma legală de a face acest lucru trebuie sa ma înregistrez ca și ora sau stl ?ce trebuie sa fac .Multumesc .
george-neagu, moderator