Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozit pe apartament cu sediu de firma
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozit pe apartament cu sediu de firma

Am deschis in apartamentul sotului cu care am facut un contract decomodat un cabinet individual de psihologie cu sediul profesional si punctul de lucru in apartament. Nu decontez cheltuielile apartamentului pe cabinet. Cum voi plati impozitul pe apartament? Va multumesc.
george-neagu, moderator