Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! De cresterea salariului minim brut pe tara ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! De cresterea salariului minim brut pe tara la 2300 ...

Buna ziua! De cresterea salariului minim brut pe tara la 2300 lei beneficiaza si functionarii publici?
Beneficiaza toti salariatii care sunt incadrati cu un salariu sub aceasta valoare.