Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... un consilier local poate fii si consilierul primarului ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

un consilier local poate fii si consilierul primarului (cu norma ...

un consilier local poate fii si consilierul primarului (cu norma redusa 2 sau 4 ore)
Nu. Este incompatibil. El comanda, el executa?