Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. O nelămurire, dacă îmi obțin ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. O nelămurire, dacă îmi obțin specializarea de ...

Bună ziua.
O nelămurire, dacă îmi obțin specializarea de Asistent medical Radiologie iar după o perioadă de timp doresc să mă reîntorc la specializarea de AMG, se poate și sub ce formă? Mulțumesc
Prin modificarea incadrarii ... din Asistent medical Radiologie in AMG
Bun. Deci eu aș putea schimba specializările cum doresc, în funcție de ce post este mai avantajos ?
Dacă doresc să mă angajez pe AMG,renunț definitiv la specializarea de Asistent radiologic ?
Mulțumesc

Cornel Vasile a scris:

Prin modificarea incadrarii ... din Asistent medical Radiologie in AMG

Intr-adevar, puteti sa va angajati pe ce post este mai avantajos pentru dvs.
Cornel Vasile, Consilier juridic