avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. O nelămurire, dacă îmi obțin ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. O nelămurire, dacă îmi obțin specializarea de ...

Bună ziua.
O nelămurire, dacă îmi obțin specializarea de Asistent medical Radiologie iar după o perioadă de timp doresc să mă reîntorc la specializarea de AMG, se poate și sub ce formă? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:35, 17 Ianuarie 2021
Prin modificarea incadrarii ... din Asistent medical Radiologie in AMG
Bun. Deci eu aș putea schimba specializările cum doresc, în funcție de ce post este mai avantajos ?
Dacă doresc să mă angajez pe AMG,renunț definitiv la specializarea de Asistent radiologic ?
Mulțumesc


Cornel Vasile a scris:

Prin modificarea incadrarii ... din Asistent medical Radiologie in AMG

Intr-adevar, puteti sa va angajati pe ce post este mai avantajos pentru dvs.
Ultima modificare: Duminică, 17 Ianuarie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua. sunt elevă a Școlii postliceală sanitară carol ... IOM15 IOM15 Bună ziua. Sunt elevă a Școlii Postliceală Sanitară Carol Davila, specializare Asistent Medical Generalist si am 25 de ani și nu am copiii. Vă rog ... (vezi toată discuția)
Specializare Mihai Mihaela Mihai Mihaela Buna ziua! V-as ruga sa-mi spuneti cum sunt reglementate specializarile ptr asistenti medicali care lucreaza in sectia radiologie!Ce lege reglementeaza aceste ... (vezi toată discuția)
Asistent medical cu studii superioare petrescucornelia petrescucornelia Am absolvit Liceul Sanitar in 1981 specializarea generalist -1990 schimbat specializarea in radiologie -1991 grad principal in pediatrie -1992 echivalare ... (vezi toată discuția)