Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale As dori sa deschid un outlet cu îmbrăcăminte
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

As dori sa deschid un outlet cu îmbrăcăminte

Buna ziua . As dori sa deschid un outlet cu îmbrăcăminte (cu mai multe Branduri) as vrea sa le vând și in magazin și in online . Vreau sa cumpăr hainele de la un depozit din România care au certificat de conformitate .
Ați putea sa îmi Spune-ți care ar fi pașii pe care trebuie sa ii urmez ca sa fiu in regula .
Mulțumesc !
george-neagu, moderator
Dacă nu aveți o firmă trebuie să o înființați. Dacă dețineți o firmă, trebuie făcută o hotărâre AGA sau o decizie a asociatului unic, după caz, prin care să înființați un punct de lucru, urmând să autorizați și activitățile pe care doriți să le desfășurați.