Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Se poate face transcrierea unui autoturism, in cazul ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Se poate face transcrierea unui autoturism, in cazul in care ...

Se poate face transcrierea unui autoturism, in cazul in care sotia proprietarului a decedat?
Numai dupa dezbaterea succesiunii,in baza certificatului de mostenitor