Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Sponzorizare catre o pers. fizica direct sau doar unei ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Sponzorizare catre o pers. fizica direct sau doar unei pers juridice, o firma cu specific artistic,muzical?

Buna,as avea o intrebare in legatura cu sponzorizarea: o firma de constructii de ex,poate face o sponzorizare catre o pers. fizica direct sau doar unei pers juridice ,o firma cu specific artistic,muzical? multumesc!
george-neagu, moderator