Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Referitor la HG 4 / 2021 pentru stabilirea salariului ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Referitor la HG 4 / 2021 pentru stabilirea salariului de baza ...

Referitor la HG 4 / 2021 pentru stabilirea salariului de baza minim brut pe tara garantat in plata....Ramane aplicare din data de 13 ?
Proiectul de lege pentru modificarea hotararii s-a aprobat?
Pana la urma cum se procedeaza?
Mulțumesc.
Pana la 13.01.2021, modificare a se poate face in baza unui act adițional.

Începând cu această data, modificare a se face in baza unei decizii.
Nu a fost publicat nimic in Monitorul Oficial.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Nici nu are cum sa se faca asa ceva, intrucat ar incalca Constitutia Romaniei.
Am uitat să mulțumesc pentru răspuns! Toate cele bune și mulțumesc!