avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 592 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Daca in anul 2020 nu am avut sponsorizare, fac d107?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Daca in anul 2020 nu am avut sponsorizare, fac d107?

Daca in anul 2020 nu am avut sponsorizare, dar am avut in anii 2018 si 2019 si am dedus la calculul impozitului pe venit micro, mai trebuie sa fac d107 pentru anul 2020?
Ultima modificare: Miercuri, 20 Ianuarie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Completare in declaratia unica decontare cas ilbobass ilbobass Buna ziua, Am si eu o problema la care as dori sa ma ajutati cu un raspuns. Sunt PFA si in anul 2017 am declarat anticipat un venit net sub venitul minim ... (vezi toată discuția)
Sponsorizare și redirecționare Petrovic Petrovic Sunt PFA în regim real și cu TVA; am depus declaratia unica pe 2019, nu am facut sponsorizare si nu am redirectionat cei 2%. Vreau sa va intreb, mai pot ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie copil Luiza.G Luiza.G Buna ziua, am absolvit liceul pe data de 29.05.2020, eu frecventand cursurile la zi. Sunt insarcinata in 5 luni in prezent, iar eu la inceputul lui noiembrie ... (vezi toată discuția)