Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua! Am o cunoștință care a lucrat in 1978 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua! Am o cunoștință care a lucrat in 1978 la Statia ...

Bună ziua! Am o cunoștință care a lucrat in 1978 la Statia de utilaje Greul Onești prin 1978. Am dat foarte multe telefoane si m-am blocat undeva pe la Casa de Pensii Onești. Nimeni nu stie unde este arhiva. Am sunat inclusiv la Arhivele Nationale Onesti, bucuresti, Registrul Comertului Bacau, la ultimul lichidator, Casa de pensii Bacau. Domnul are peste 70 de ani si nu poate obtine o pensie pentru ca depinde de aceasta adeverinta. Care ar fi procedura? Multumesc!
Aceste informatii va pot fi utile: www.avocatnet.ro/forum/discu...