Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua, Azi am luat de la Executorul jud. INCHEIERE ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua, Azi am luat de la Executorul jud. INCHEIERE INCETARE ...

Buna ziua, Azi am luat de la Executorul jud. INCHEIERE INCETARE EXECUTARE, deoarece pe raza executorului jud. Debitorul nu are bunuri in schimb mi-a zis ca Debitorul ar mai avea ceva teren in jud. Dimbovita si o pensiune in Mahmudia jud Tulcea. Ce /cum as putea sa procedez sa vedem daca este adevarat . Apoi ce demersuri ar trebuii sa fac pentru a-mi recupera creditul, care este destul de mare (30 000 euro ) ? va multumesc anticipat . Astept un raspuns pe Email sau tel. 0745084017.
Preluati dosarul de executare silita .contactati executor judecatoresc responsabil teritorial jud Tulcea care poate desfasura demersuri la autoritati si comunica daca debitorul este sau nu solvabil