avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 973 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde gasesc arhiva fostului I.C.M.2?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde gasesc arhiva fostului I.C.M.2?

Unde gasesc arhiva fostului I.C.M.2?
Cel mai recent răspuns: faghiean , utilizator 16:06, 29 Decembrie 2021
Incercati la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
BUNĂ ZIUA- PT CEI INTERESAȚI DE ARHIVA ICM -uri- EU CAUT ICM-4- ȘI NU GĂSESC NICI UNDE!!!!! DAR DIN INTÂMPLARE AM DAT DE O FIRMĂ CARE DEȚINE ARHIVE DE ALE ICM- DAR NUMAI 4 NU!!! CA ATARE PT CEI INTERESAȚI DE ARHIVE ALE ALTOR ICM-uri ;- VILTEHNICA SRL - STR UZINEI -65- BĂBENI - VÂLCEA- viltehnica@gmail.com- TEL- 0350 800 008 SUNAȚI și VĂ DĂ DETALII. AȘI VREA SĂ FIU ANUNȚAT DACĂ CINEVA A REZOLVAT SAU POATE DAU ALȚII DE ICM-4.
Ultima modificare: Miercuri, 29 Decembrie 2021
faghiean, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie 1980,dupa ... bensan bensan Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie 1980,dupa care am fost transferat in interes de serviciu la iapl amzei.in cartea de munca nu apare ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, as dori sa stiu unde se afla arhiva societatii acumulatorul ... daniela bumbac daniela bumbac Buna ziua, As dori sa stiu unde se afla arhiva societatii Acumulatorul SA si ICME . Va rog mult sa ma ajuati! Multumesc! (vezi toată discuția)
Unde pot găsi arhiva autobaza 6 colentina Guta Florian Guta Florian Unde se gaseste arhiva Autobaza 6 Colentina, daca stiti cumva? (vezi toată discuția)