Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde gasesc arhiva fostului I.C.M.2?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde gasesc arhiva fostului I.C.M.2?

Incercati la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
BUNĂ ZIUA- PT CEI INTERESAȚI DE ARHIVA ICM -uri- EU CAUT ICM-4- ȘI NU GĂSESC NICI UNDE!!!!! DAR DIN INTÂMPLARE AM DAT DE O FIRMĂ CARE DEȚINE ARHIVE DE ALE ICM- DAR NUMAI 4 NU!!! CA ATARE PT CEI INTERESAȚI DE ARHIVE ALE ALTOR ICM-uri ;- VILTEHNICA SRL - STR UZINEI -65- BĂBENI - VÂLCEA- viltehnica@gmail.com- TEL- 0350 800 008 SUNAȚI și VĂ DĂ DETALII. AȘI VREA SĂ FIU ANUNȚAT DACĂ CINEVA A REZOLVAT SAU POATE DAU ALȚII DE ICM-4.
faghiean, utilizator