avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1044 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie 1980,dupa ...

Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie 1980,dupa care am fost transferat in interes de serviciu la iapl amzei.in cartea de munca nu apare perioada care am lucrat la athenee palace.cei de la arhiva nu vor sa mi dea adeverinta spun ca nu ma gasesc.ma poate ajuta cineva cu o sugestie. Sau stie cineva unde gasesc arhiva de munca a iapl amzei. Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:42, 14 Mai 2021
Puteti sa va adresati :
Arhivelor Nationale Direcţia Municipiului Bucureşti
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva intreprinderea pentru mecanizarea evidentei bucuresti ( imeb) andreica50 andreica50 Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi pentru a obtine o adeverinta pentru pensie? Am lucrat aici in perioada 1976-1979, Va ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! revin cu o intrebare. in perioada septembrie 1987-decembrie ... rebecca1708 rebecca1708 Buna ziua! Revin cu o intrebare. In perioada septembrie 1987-decembrie 1989, am lucrat in cadrul antreprizei de constructii ACM 1, situata pe bdul. 1 Mai ... (vezi toată discuția)
Adeverinta acumulatorul liviu vasilescu liviu vasilescu cum pot obtine o adeverinta de grupa II de la fosta intreprindere acumulatorul bucuresti, pantelimon, sos. biruintei 98? nu gasesc pe net niciun numar de ... (vezi toată discuția)