Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie 1980,dupa ...

Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie 1980,dupa care am fost transferat in interes de serviciu la iapl amzei.in cartea de munca nu apare perioada care am lucrat la athenee palace.cei de la arhiva nu vor sa mi dea adeverinta spun ca nu ma gasesc.ma poate ajuta cineva cu o sugestie. Sau stie cineva unde gasesc arhiva de munca a iapl amzei. Va multumesc anticipat.
Puteti sa va adresati :
Arhivelor Nationale Direcţia Municipiului Bucureşti
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro