avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 873 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Revin cu o intrebare. In perioada ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Revin cu o intrebare. In perioada septembrie 1987-decembrie ...

Buna ziua!
Revin cu o intrebare. In perioada septembrie 1987-decembrie 1989, am lucrat in cadrul antreprizei de constructii ACM 1, situata pe bdul. 1 Mai Bucuresti. Nu am luat carnetul de munca, iar antrepriza nu mai exista. Imi puteti da o informatie, de unde imi pot recupera carnetul de munca, sau o adeverinta, din care sa rezulte perioada lucrata? Cumva de la Arhivele Nationale?
Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: rebecca1708 , utilizator 14:12, 8 Februarie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Incercati la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, in perioada 1986 - 1989, am lucrat ca inginer stagiar ... sorincioca sorincioca Buna ziua, In perioada 1986 - 1989, am lucrat ca inginer stagiar in cadrul Antreprizei de Constructii Industriale Bucuresti - Brigada de Constructii ... (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime ospatar restaurant modern si pensiune dambovita perioada 1976-1978 rozicahogas rozicahogas Caut pentru un prieten plecat din tara in 1982, arhivele fostei pensiuni Dambovita de pe bdul Magheru si ale fostului restaurant Modern de la piata Rosetti. A ... (vezi toată discuția)
Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie 1980,dupa ... bensan bensan Am lucrat la chr athenee palace 1979 pana in aprilie 1980,dupa care am fost transferat in interes de serviciu la iapl amzei.in cartea de munca nu apare ... (vezi toată discuția)