Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Revin cu o intrebare. In perioada ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Revin cu o intrebare. In perioada septembrie 1987-decembrie ...

Buna ziua!
Revin cu o intrebare. In perioada septembrie 1987-decembrie 1989, am lucrat in cadrul antreprizei de constructii ACM 1, situata pe bdul. 1 Mai Bucuresti. Nu am luat carnetul de munca, iar antrepriza nu mai exista. Imi puteti da o informatie, de unde imi pot recupera carnetul de munca, sau o adeverinta, din care sa rezulte perioada lucrata? Cumva de la Arhivele Nationale?
Multumesc anticipat!
Incercati la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Multumesc!