Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, In perioada 1986 - 1989, am lucrat ca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, In perioada 1986 - 1989, am lucrat ca inginer stagiar ...

Buna ziua,
In perioada 1986 - 1989, am lucrat ca inginer stagiar in cadrul Antreprizei de Constructii Industriale Bucuresti - Brigada de Constructii Giurgiu.
Pentru dosarul de pensionare imi trebuie si o adeverinta de venituri pentru acea perioada. De unde o pot obtine, in situatia in carea Antrepriza si Brigada si chiar Ministerul Constructiilor Industriale au fost desfiintate?
Incercati la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Multumesc!