avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 965 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, In perioada 1986 - 1989, am lucrat ca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, In perioada 1986 - 1989, am lucrat ca inginer stagiar ...

Buna ziua,
In perioada 1986 - 1989, am lucrat ca inginer stagiar in cadrul Antreprizei de Constructii Industriale Bucuresti - Brigada de Constructii Giurgiu.
Pentru dosarul de pensionare imi trebuie si o adeverinta de venituri pentru acea perioada. De unde o pot obtine, in situatia in carea Antrepriza si Brigada si chiar Ministerul Constructiilor Industriale au fost desfiintate?
Cel mai recent răspuns: sorincioca , utilizator 14:11, 5 Martie 2021
Incercati la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! revin cu o intrebare. in perioada septembrie 1987-decembrie ... rebecca1708 rebecca1708 Buna ziua! Revin cu o intrebare. In perioada septembrie 1987-decembrie 1989, am lucrat in cadrul antreprizei de constructii ACM 1, situata pe bdul. 1 Mai ... (vezi toată discuția)
Arhiva brigada complexă antrepriza iași virgabi virgabi Am lucrat in perioada 1986-1989 la Brigada complexă Antrepriza Iași care aparținea de Centrala Antrepriza Construcții Montaj Bucuresti, mai precis ... (vezi toată discuția)
Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie ... Bibiana1950 Bibiana1950 Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie de la o firmă desființată? Unde se afla arhiva trust constructii montaj bucuresti? (vezi toată discuția)