Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... taxe codul fiscal vs taxe HCL
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

taxe codul fiscal vs taxe HCL

Conform codului fiscal
[ link extern ] .

Tot pe baza acestui tabel consiliul local al Mun Buc a modificat aceste valori pt anumite grupe de incadrare.

[ link extern ]

Intrebarea ar fi, care lege primeaza in aplicarea taxelor si de ce exista discrepanta intre valori ?
cibo0505, utilizator