Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Spatiul Virtual al ANAF pentru persoanele juridice?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Spatiul Virtual al ANAF pentru persoanele juridice?

Buna ziua! Este obligatorie inscrierea in Spatiul Virtual al ANAF pentru persoanele juridice?
george-neagu, moderator