Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ca economist pot tine evidente contabile pentru ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ca economist pot tine evidente contabile pentru societati economice

Buna ziua,
Va rog sa m-a ajutati cu o problema. Ca si economist am inteles ca pot tine evidente contabile pentru societati economice pina in 35000 de euro in baza unui contract civil. Intrebarea mea este daca trebuie sa am infiintat un PFA sau pot numai in baza unui contract civil sa conduc contabilitatea societatii respective,si care este baza legala. Multumesc anticipat.
george-neagu, moderator