Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce cod Caen trebuie sa aibă o firma?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce cod Caen trebuie sa aibă o firma?

Bună ziua. Ce cod Caen trebuie sa aibă o firma ca să poata desfășura activități de prestări servicii ORC pentru alte persoane juridice (înființări firme, modificări acte la ORC etc) ? Ce autorizații ii trebuie? Firma nu are nici un angajat, iar asociatul care este și administrator este economist de profesie.
george-neagu, moderator