Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cheltuielile de judecata în cât timp pot fi ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cheltuielile de judecata în cât timp pot fi recuperate după ...

Cheltuielile de judecata în cât timp pot fi recuperate după pronunțarea sentinței definitive?
De la data rămânerii definitive a hotărârii (și înainte de a se împlini termenul de prescripție de 3 ani).