Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA traducator, in sistem real, neplatitor de TVA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA traducator, in sistem real, neplatitor de TVA

Buna ziua! In afara declaratiei unice, mai trebuie completata vreo declaratie in anul 2021? Sunt PFA traducator, in sistem real, neplatitor de TVA. Multumesc.
george-neagu, moderator
Nimic.