Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Carte funciara si autorizatia de construire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Carte funciara si autorizatia de construire

Salutare! Avand Carte funciara in care sunt intabulate toate constructiile, cea mai recenta constructie fiind o anexa construita acum 25 de ani langa casa batraneasca construita in 1949, mai exista vreo sansa ca o institutie(primarie, ISC) sa ceara autorizatie pentru ceva ce s-a construit atat de demult? Multumesc
AlexTP, utilizator