Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Depozitare produse congelate Bună ziua, Sunt ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Depozitare produse congelate Bună ziua, Sunt proprietarul unui ...

Depozitare produse congelate

Bună ziua,

Sunt proprietarul unui magazin alimentar, din cauza spațiului prea mic (50mp) nu îmi permit sa țin decât o lada de produse congelate, se apropie sezonul de vara și va trebui sa vând și Înghețată.
Întrebare este: Pot depozita în aceeași lada înghețată, carne, peste, legume etc,?
Mulțumesc anticipat!
nu