Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Eu voi iesi la pensie in ianuarie 2022 pe ce lege va ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Eu voi iesi la pensie in ianuarie 2022 pe ce lege va fi calculate ...

Eu voi iesi la pensie in ianuarie 2022 pe ce lege va fi calculate pensia daca legea 127 din 2019 a fost amânată la 01 .10 .2023 prin ordonanta de urgenta ?
Pe Legea 263/2010 ...