Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat malpraxis
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat malpraxis

Buna ziua. Ar putea cineva va rog sa mă ajute urgent cu o recomandare de avocat specializat in malpraxis, cu cunoștințe solide și în domeniul medical ?
Daca regulamentul forumului nu permite răspuns aici, va rog sa mă contactați in privat la 0773702322 . Mulțumesc.
Nicolae25087, utilizator
Buna seara. Dvs trebuie sa cautati un specialist, sa verificati/gasiti date de referinta, si sa ii prezentati situatia.
cab av PIRSAN SILVIA, Avocat