Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! In cazul in care parintii sunt asociati si ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! In cazul in care parintii sunt asociati si administratori ...

Buna ziua!
In cazul in care parintii sunt asociati si administratori la o societate comerciala si nu au venituri, se pot inregistra ca si coasigurati la fiica?
Multumesc!
Daca nu au venituri proprii ,pot fi coasigurati la fata.