Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am nevoie de ajutor cu un contract pentru identitate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am nevoie de ajutor cu un contract pentru identitate vizuala ...

Am nevoie de ajutor cu un contract pentru identitate vizuala care sa mearga in America. Ma poate ajuta cu niste costuri + estimarea?
Ce obiect va avea contractul?
Ce înseamnă identitate vizuală?
Este un contract de prestare servicii, de mine catre un business din America. Am deja un draft de contract, doar ca am nevoie de ajutor pentru a-l putea traduce in engleza (presupun ca nu sunt anumiti termini si trebuie scris intr-un anumit mod) si pentru a-l adapta fix la nevoile noastre.

Identiate vizuala - Strategie de brand + logo design cu concepte, revizii etc (pot oferi detaliile exacte in privat)