Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Persoanele care locuiesc în localități afectate de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Persoanele care locuiesc în localități afectate de poluare, ...

Persoanele care locuiesc în localități afectate de poluare, mai poate beneficia de cei 2 ani reducere la ieșirea pensiei anticipate dacă au lucrat în grupa 1 (speciale)????
Beneficiaza doar de reducerea cuvenita prin grupa de munca.