Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Neacordare prioritati de dreaptaMia venit de la ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Neacordare prioritati de dreaptaMia venit de la procuratura înștiințare ca am pierdut procesul ...

Mia venit de la procuratura înștiințare ca am pierdut procesul neacordare prioritate de dreapta într-o intersecție în care trebuia sa dau prioritate de dreapta accidentul sa soldat cu pagube materiale și vătămare corporala din culpa nu sa depus plângere în potriva mea acea persoana sia retras plângerea ce trebui sa fac am dovada care sa prelungit dupa 5 luni de la acident pentru ca nu am putut merge cat mi se ia permisul sau se calculează acele luni care am stat după acident
~ Conținut șters la cerere ~