avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... O voliera 4x3m suspendata pe butuci de lemn ,la 30 cm ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

O voliera 4x3m suspendata pe butuci de lemn ,la 30 cm de sol,fara ...

O voliera 4x3m suspendata pe butuci de lemn ,la 30 cm de sol,fara utilitati, necesita autorizatie de construire?

Alte discuții în legătură

Pentru o placa armata grosime 10 cm aplicata direct pe sol , ... davera davera Pentru o placa armata grosime 10 cm aplicata direct pe sol , fara fundatie , pe o suprafata de 30 mp, pe care sa ridic pereti din lemn pentru compartimentare ... (vezi toată discuția)
Autorizatie constructie demontabila ? earth_voice earth_voice Buna ziua ! Intentionez sa construiesc o cabana mica (4x5 m) din lemn, fara fundatie, pe butuci de lemn sau pietre, in intravilan rural. Va rog sa imi spuneti ... (vezi toată discuția)
Casa de vacanta din lemn fara autorizatie de constructie karsor karsor Parintii mei au un teren, proprietatea mamei mele prin succesiune si anul trecut am ridicat impreuna cu ei o camera de 2.80/3.80 si o terasa de 2.80/2.00 ... (vezi toată discuția)